Romantyczny weekend w okolicy Warszawy

Nie tylko Walentynki to dobra okazja na świętowanie z Drugą Połową! Zaplanuj romantyczny weekend w marcu i zaskocz ukochaną lub ukochanego!


Propozycji na udany weekend we dwoje jest wiele – weekend w spa, w górach albo nad morzem, egzotyczna wycieczka, wypad do zagranicznego miasta, a może wspinaczka, lot paralotnią lub skok na bungee?
Przygotowaliśmy kilka – naszym zdaniem – najciekawszych propozycji na udany i romantyczny wspólny wyjazd na weekend. W Walentynki się nie udało? Nigdy nie jest za późno, by zrobić miłą niespodziankę! W marcu będzie nawet lepiej – nieco cieplej, taniej i zdecydowanie mniej tłoczno.
Sama Warszawa również oferuje zakochanym parom wiele atrakcji – spacer po Starym Mieście, a może Łazienkach Królewskich? A potem kolacja we wspaniałej restauracji w doskonałej lokalizacji. Jeśli jednak macie ochotę na wyjazd, ale w najbliższe okolice Warszawy, kierunków idealnych na weekend nie brakuje! Świetny będzie Nałęczów oraz Kazimierz Dolny, Nieborów i Arkadia czy naprawdę pobliski Wilanów. A może kilka dni nad Narwią? Dla miłośników zwiedzania polecamy z kolei Lublin.
W wielu miejscach możesz zarezerwować 4- lub 5-gwiazdkowy hotel i oddać się relaksowi w strefie spa. Zarezerwuj wcześniej także dodatkowe zabiegi oraz masaże, aby zrobić Drugiej Połowie podwójną niespodziankę! Możesz ją też zaskoczyć i zaplanować coś innego, czego jeszcze nie próbowaliście – np. lot balonem albo… naukę jazdy konnej!

KwK, fot.jplenio/Pixabay